TechnoModGroup®
MOTORLU EL ÇAPASI
0 312 278 59 64
0 552 248 61 62
0 552 248 61 63
Neden Seri İmalata Geçmiyorsunuz?

Ülkemizin toprak yapısı ve bitki çeşitliliği çok değişken olduğundan dolayı herkesin makineden beklentisi farklıdır.Tek model ile belli toprak yapısı ve bitkiye hitap edebilir olacağından ürünün başarısı düşecektir.Başarımızın asıl nedeni kişiye özel yapılmasıdır.

Ürün Fiyatı Pahalı Gözüküyor?

Ürün elde sipariş üzerine imal edilmektedir.Kullanılan malzeme ve işçilik konusunda kaliteden taviz vermeden yapılmaktadır.Ürün profesyonel ürün olarak imal edilmektedir.İş yapan ürüne 1 kez ödeme yaparak yıllarca verimli olarak sorunsuz kullanacağınızı göz ününde bulundurunuz.(350tl den başlayıp 4500tl'ye kadar aparat modelleri mevcuttur.Yaptığı iş- koşulsuz garantisi ve performans olarak değerlendirildiğinde Dünya çapında eşinin olmadığını göreceksiniz.)

Her Tırpan Bu Aparatı Çalıştırır Mı?

Motor devrini 8000 devir/dk'dan 600-800 devir arası bir değere 2 seferde düşürerek bıçaklara tahrik vermekteyiz.Oluşan tüm ağır yükü şanzıman grubu çekmektedir.(Arabanın 1.ci vitesi gibi) Bu nedenle çim biçerken oluşan kuvvetten daha azına çapa aparatını çalıştırmaktayız. Boru çapı 28mm ve üstü, motor gücü olarakta 2hp motor kullanmaktayız.

Çalışırken Hareket İleten Çelik Mili Kırar Mı?

Çelik mil ve balata kısmına zarar vermemektedir. Tüm yükü şanzıman grubu çekmektedir.

Neden Bu Kadar Ağır?

Ürünü tasarlarken kendi ağırlığı ile toprağı işlemesini hedefledik.Hafif kafa aparatı toprağı işlemez.Bıçağın her toprağa vuruşunda kafa aparatı seker ve işleme kuvvetini toprağa iletemez,bunun için kullanıcının boruya baskı uygulamasıyla toprak işlenmeye çalışılır.Ağır kafa aparatı titreşimi en aza indirger,kullanıcıyı yormaz.Ağırlığı bilinçli olarak hem hesaplama hem tecrübe edilerek bulunmuştur.

Kullanıcıyı Çok Yorar Mı?

Kafa aparatının ağır oluşu ve bıçakların dönme esnasında kendi hareket etme kapasitesine ulaştığından dolayı kullanıcıyı yormaz.

İçine Ot Sarar Mı?

Uzunluğu 15cm'e kadar parçalanabilir nitelikteki otları parçalar ve içine sarmaz.Daha uzun otların önce biçilmesi gerekir.

Bıçakları Kırılır Mı?

Bıçakları yay çeliğinden imal etmiş olup özel su verilmektedir.Toprakta aşınmaya karşı dirençli aynı zamanda sert bir yere vurduğunda darbeyi emecek kadar esnek yapıdadır.

Ucuz Ürünlerden Farkı Nedir?

Toprağı düz bir eksende noktasal vuruşla yüksek devir ve ağırlığı ile işlemektedir.Küçük bir aparatın iş yapmasındaki en büyük faktör bıçak tasarımıdır.Hareket ileten çelik mili kırmaz.Kullandığımız 6 adet bıçağın 3 adeti toprak patlatırken arkadan gelen diğer 3 bıçak otları kesmektedir.Toprak altını sıkıştırmaz taban yapmaz.Sola sağa ileri ve geri olmak üzere her yöne çapa yapar.2 yıl KOŞULSUZ garantisi vardır.Uzun ömürlüdür bahçeye iş yapmaya giderken bıçak kırılacak mı? Arıza yapacak mı? Stresini yaşamazsınız.

Garanti Veriyor Musunuz?

Kafa aparatı olarak 2 yıl koşulsuz garanti vermekteyiz.(Kullanıcı hatası-bizimle alakası yok gibi bir söz ile karşılaşmayacaksınız.Arıza durumunda 2 yıl içinde kargo ücretleri de bize ait.(Ürünümüze tam güveniyoruz ve her daim arkasındayız)

Bozulursa Ne Yapacağım?

Ürünün 2 yıl koşulsuz garantisi mevcuttur.Bu süre içinde arıza yapması durumunda kargo ücreti de bize ait olmak üzere en hızlı şekilde ürünü onarıp geri göndermekteyiz.Garantisi dolduktan sonra kullandığımız malzemeler uygun fiyatlı olup küçük bir bedel ile yenilenip yine yıllarca hizmet eder.

Kullandığım Tırpan Motoruna Uyar Mı?

Kafa aparatı sipariş üzerine imal edildiğinden elinizdeki motorun markası ve modelini vererek uyumlu aparat üretimi yapılırlığını danışabilirsiniz.%90 tüm tırpanlara uyum sağlamaktadır.Orijinal ekipman gibi tadilat gerektirmeden bir kelepçe sıkılarak monte edilir.

Bitkiye veya Köklere Zarar Verir Mi?

Toprak yapınız ve bitkinize göre ürün imal etmekteyiz.Yüzey kökleri 3cm ile 7cm aralığında değişmektedir.Kafa aparatı devri el gazı ile düşürebilmektedir.Böylece en narin bitkileri bile kökünü oynatmadan ve parçalamadan çapa yapabilirsiniz.

Sert Toprakta Çalışır Mı?

Çapa işlemi tava gelmiş toprak üzerinde yapılırsa çok kısa sürede işleme yapmaktadır.Toprak tava gelmemiş kuru ve sert ise sadece işleme süresi uzar.Bıçakları veya yapısal olarak gövdesi zarar görmeden toprağı işler.(Profesyonel Tip)

Taşlı Toprakta Çalışır Mı?

Çok büyük kaya var ise kafa aparatı sekerek kendini kurtarır.Küçük taşlı alanda bıçak yapısı zarar görmeden çalışır.(Taşlı toprak için düşük devirde kullanılması önerilir.

  • %100 Yerli Tasarım ve İmalat
  • Türkiye'nin Her Yerine Ücretsiz Kargo
  • 2 Yıl Gerçek Garanti - Ucuz ve Bol Yedek Parça
  • Ergonomik Tasarım - Rahat Kullanım

Ücretsiz Kargo

2 Yıl Gerçek Garanti

Ucuz ve Bol Yedek Parça

Patentli %100 Yerli Üretim

%100 Yerli Motorlu El Çapası